Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Дослідження схем на операційному підсилювачі

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
РТ
Кафедра:
Кафедра КСА

Інформація про роботу

Рік:
2016
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Основи проектування та САПР

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра КСА / Звіт до лабораторної роботи № 2 з курсу «Основи проектування та САПР» Дослідження схем на операційному підсилювачі Мета роботи: дослідити властивості операційного підсилювача, та вплив вхідних параметрів на вихідні значення, вимірювання коефіцієнта підсилення схем неінвертуючого та інвертуючого ввімкнення операційного підсилювача Теоретична частина Операційний підсилювач (ОП) є найпоширенішою універсальною інтегральною мікросхемою, на основі якої можуть бути побудовані найрізноманітніші пристрої електронної техніки. Операційний підсилювач - це модульний, багатокаскадний підсилювач постійного струму з диференціальним входом, призначений для виконання різних операцій над аналоговими сигналами при роботі в схемі з негативним зворотним зв'язком. Основні параметри операційного підсилювача (ОП): Коефіцієнт підсилення за напругою (. Вхідна напруга зміщення нуля . Вхідний струм зміщення Івх ( для вхідних каскадів, які виконані на біполярних транзисторах переважно знаходиться в межах від сотень нА до одиниць мкА. Різниця вхідних струмів транзисторів  ОП. Значення різниці вхідних струмів приблизно в (4..10) разів менше від Івх і знаходиться в діапазоні (одиниці ( сотні) нА. Вхідний диференціальний опір (сотні кОм ( одиниці МОм). Вхідний синфазний опір  Вихідний опір Rвих - становить 200 Ом. Мінімальний опір Rн.мін=(1–2) кОм. Температурний дрейф напруги зміщення (Uзм /(Т (0,1 ( 50) мкВ / оС. Максимальна швидкість наростання вихідної напруг  СХЕМИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ  Рисунок 1 - Інвертуюче ввімкнення ОП  Рисунок 2 - Неінвертуюче ввімкнення ОП Моделювання електронних схем у системі Elektronics Workbench / Результати моделювання /// / Моделювання електронних схем у системі Elektronics Workbench / Результати моделювання /// / Висновок: під час виконання лабораторної роботи я дослідив схему інвертую чого та неінвертуючого ввімкнення операційного підсилювача, та отримав графіки на якому можна побачити роботу ОП.
Антиботан аватар за замовчуванням

10.03.2017 17:03

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини